Hurtowy sprzedaz pendrivów

Czy reprezentują Państwo agencję reklamową?

Jesteśmy importerem i producentem reklamowej pamięci USB.

Pendrive hurt - rejestracja dla agencji reklamowych

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać dostęp do hurtowej oferty pamięci USB dedykowanej specjalnie agencjom reklamowym.Co zyskasz dzięki rejestracji?

Nasz innowacyjny system B2B umożliwia weryfikację stanów magazynowych w naszej hurtowni, a także dostęp do atrakcyjnych cen, na reklamowe pamięci USB które są dostępne w hurcie w czasie rzeczywistym.

W ten sposób będziecie mógli Państwo śledzić dostępność produktów i dostosować swoje zamówienia do aktualnych potrzeb.

Udzielenie dostępu nastaje po weryfikacji danych. O nadaniu dostępu poinformujemy Państwa mailowo.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe oraz firmy działające w branże reklamowej.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować Państwu duży wybór pendrivów reklamowych. W naszej ofercie można znaleźć wszelki rodzaje pendrivów, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo stylowe modele pendrivów reklamowych z ECO skóry, metalu, plastiku

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań aby wykonać zamówienie w jak najkrótszym terminie i w jak najniższej cenie.

Jeśli więc nie znajdą Państwo oferty odpowiadającej oczekiwaniom, lub podane informacje nie będą wyczerpujące, prosimy o kontakt z pracownikami naszego biura. Nasi menedżerowie pomogą Państwu dokonać wyboru satysfakcjonującego produktu oraz udzielą wszelkich informacji. Można z nimi porozumieć się w dowolnym z 4 języków: angielskim, rosyjskim, ukraińskim i oczywiście w języku polskim.

Możemy również wykonać pendrive w dowolnym kształcie na specjalne zamówienie. Wykonujemy pedrivy w obudowach z metalu, plastiku, PVC i drzewa z pamięcią od 2GB do nawet ponad 64GB.