Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu w naszym magazynie, ilości otrzymanych zamówień, dostępności produktu u naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od producentów zagranicznych.

Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawieniu rzetelnych informacji o terminie planowanej wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (przeszkody logistyczne, różnice czasowe, itp.), które mają wpływ na tę informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o jego ewentualnym wydłużeniu.

 

Dołożymy wszelkich starań w przedstawieniu rzetelnej informacji o aktualnej dostępności produktów. Nasz sklep wyposażyliśmy w funkcję aktualizacji informacji o stanie naszego magazynu handlowego.

 

Należy pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż, a klienci składają nowe zamówienia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że mogą Państwo zamówić produkt, który chwilę wcześniej został zamówiony przez innego klienta, co wyczerpało zapas magazynowy. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest bardzo niskie, ale może mieć miejsce. Informację o dostępności zamawianego produktu w magazynie konsultant podaje zazwyczaj w momencie potwierdzania zamówienia.

 

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

"Dostępne za 24 godziny" - Możliwość wysyłki w 24 godziny.
"Dostępne za 14 dni" - Brak w magazynie. Możliwość sprowadzenia na zamówienie w ciągu 14 dni. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców, zazwyczaj jest to ok 2 tygodni.

Uwaga!
Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.